Strona internetowa SUTIM

Strona warsztatu motoryzacyjnego. SUTIM tworzy zespół młodych i ambitnych ludzi, którego pasją jest motoryzacja i wszystkie jego aspekty.

projekt-sutim-1
projekt-sutim-2

Charakterystyka realizacji

Firma działa w trzech segmentach blacharstwo-lakiernictwo, auto detailing i renowacja zabytków. Zebrane doświadczenie i szkolenia zapewniają wysoki standard wykonywanych przez nich usług. Naszym celem było stworzenie od podstaw nowej strony internetowej dla firmy Sutim, która przedstawi pełną ofertę swoich usług i najważniejsze informacje o prowadzonej działalności wraz z galerią realizacji.

  • Kategoria

    Strony Internetowe

  • Publikacja:

    04 Maj 2016

  • Klient:

    Sutim

Opis wykonania serwisu

Zaprojektowana przez nas strona www charakteryzuje się nowoczesnością i unikalnym klimatem, to wszystko za sprawą specyficznej kolorystyki i zawartych na niej fotografii. Rozplanowany układ strony głównej pozwala na maksymalnie szybkie i intuicyjne dotarcie do najważniejszych, pożądanych przez klienta zagadnień dotyczących konkretnej usługi. Kolejnym atutem witryny jest galeria zdjęć prezentująca proces wykonywania usługi, oraz efekt “przed i po”.

Strona firmowa dla firmy Sutim została opracowana w oparciu o system do zarządzania treścią CMS WordPress. Strona ta jest przygotowana w pełni w technologii responsywnej, ponadto zawiera ona specjalnie przygotowany kalkulator kosztów, dzięki któremu klient w bardzo prosty sposób może obliczyć ile wyniesie go konkretna usługa.

projekt-sutim-3