Strona internetowa Ortho-Clinic

Ortho-Clinic zrzesza najlepszych stomatologów z okolicy, to wszystko po to aby zapewnić jak najlepsze warunki i najwyższy standard świadczonych przez nich usług.

projekt-orthoclinic-1
projekt-orthoclinic-2

Charakterystyka realizacji

Projekt strony internetowej dla stomatologów wymagał od nas opracowania odpowiedniego stylu i przejrzystej prezentacji treści. Strona internetowa jest w pełni responsywna i została oparta na systemie CMS WordPress.

  • Kategoria

    Strony Internetowe

  • Publikacja:

    09 Marzec 2016

  • Klient:

    Ortho-Clinic

Opis wykonania serwisu

Celem realizacji był całkowity redesign strony zrzeszającej stomatologów specjalistów dla Ortho-Clinic, tak aby prezentowane treści były ujęte w sposób przejrzysty i czytelny dla odbiorcy. Nowo powstała strona opiera się o najpotrzebniejsze treści i duże zdjęcia prezentujące wnętrza gabinetów stomatologicznych.

Budowę witryny internetowej zrealizowaliśmy w oparciu o informacje zebrane z wcześniej przeprowadzonego, gruntownego wywiadu z jej pracownikami. Strona www zawiera dokładną listę wszystkich oferowanych usług wraz z jej charakterystyką, opis poszczególnych specjalistów wchodzących w skład personelu, a wdrożony przez nas system pozwala na szybką i łatwą administrację wszelkimi modułami i treściami oraz zapewnia rozwój o dodatkowe funkcjonalności w przyszłości.

projekt-orthoclinic-3

Nie trać swojego czasu! Napisz do nas!