Strona muzeum Dwory Karwacjanów

Celem Muzeum Dwory Karwacjanów i Gładyszów w Gorlicach jest gromadzenie, przechowywanie i udostępnianie zbiorów z wielu dziedzin takich jak historia, sztuka, architektura, czy działalność naukowa, edukacyjna bądź kulturalna.

projekt-dworykarwacjanoow-1
projekt-dworykarwacjanoow-2

Charakterystyka realizacji

Przedmiotem zlecenia była przebudowa strony internetowej Muzeum Dwory Karwacjanów i Gładyszów w Gorlicach. Muzeum Dwory Karwacjanów i Gładyszów w Gorlicach. Celem Muzeum jest gromadzenie, przechowywanie, konserwowanie, opracowywanie i udostępnianie zbiorów z dziedziny historii, sztuki, etnografii, architektury i budownictwa ludowego, a także działalność naukowa, edukacyjna i kulturalna.

  • Kategoria

    Strony Internetowe

  • Publikacja:

    05 Maj 2014

  • Klient:

    Dwory Karwacjanów

Opis wykonania serwisu

Prace zaczęliśmy od migracji systemu CMS Joomla z wersji 1.5 do wersji 3.4. Następnym krokiem było przygotowanie projektu graficznego oraz jego adaptacja do szablonu strony. Strona została zoptymalizowana pod kątem wyszukiwarki Google.

Wdrożenie responsywności, dzięki czemu witryna jest przyjazna dla wszystkich urządzeń mobilnych. Utworzenie system eventów, który w łatwy sposób pozwala prowadzić kalendarz wydarzeń odbywających się w oddziałach muzeum.

projekt-dworykarwacjanoow-3