Strona internetowa GCK

GCK jest organizatorem festiwali, przeglądów, koncertów i warsztatów artystycznych o randze krajowej i międzynarodowej. Podejmowane przez GCK działania od wielu lat tworzą mapę wydarzeń artystycznych miasta i regionu odpowiadając na potrzeby kulturalne mieszkańców.

proekt-gck-1
proekt-gck-2

Charakterystyka realizacji

Strona obfituje w ważne dla użytkownika informacje dlatego istotnym elementem było tutaj właściwe i rozsądne ulokowanie treści aby były one intuicyjne dla przeglądających je osób. Zastosowano także formularz Event Calendar Pro rejestrujący nadchodzące jak i minione wydarzenia.

  • Kategoria

    Strony Internetowe

  • Publikacja:

    21 Maj 2016

  • Klient:

    GCK

Opis wykonania serwisu

Nasz klient potrzebował opracowania nowego serwisu internetowego, prezentującego wszystkie najważniejsze, odbywające się wydarzenia kulturalne w regionie wraz z dodatkowymi licznymi funkcjonalnościami, m.in. kalendarzem wydarzeń minionych.

Specjalnie przygotowana na potrzeby serwisu szata graficzna opiera się o rozwiązania bazujące na UX, pozwalając na szybkie i przyjemne przeglądanie treści, strona mimo rozbudowanej struktury, ogromu dostarczanych informacji nie przytłacza użytkownika, tylko sugestywnie ułatwia mu przeglądanie pożądanych informacji. Przyjazna nawigacja, czytelna architektura treści w oparciu o obowiązujące aktualnie trendy.

Wdrożyliśmy system CMS WordPress – który w dużym stopniu ułatwia zarządzanie tak rozbudowanym serwisem jak GCK. Strona internetowa jest w pełni responsywna, dzięki czemu korzystanie z niej nie stanowi problemu dla naszych urządzeń przenośnych i możemy korzystać z niej w dowolnym miejscu i czasie. Najważniejszym modułem wdrożonym na potrzeby serwisu jest System Minionych Wydarzeń (Event Calendar Pro).

proekt-gck-3

Nie trać swojego czasu! Napisz do nas!