Strona internetowa Dotyk Natury

Domki do wynajęcia jakie oferuje nasz klient znajdują się w wyjątkowym miejscu na mapie znanych nam terenów Beskidu Niskiego. Miejsce idealne na wypoczynek. Niezwykłe okolice, komfortowe pokoje z dostępem do wi-fi, telewizji i wielu innych atrakcji.

projekt-dotyk-natury-1
projekt-dotyk-natury-2

Charakterystyka realizacji

Strona www Dotyk Natury prezentuje ofertę zawierającą treści o wypoczynku w komfortowych i w pełni wyposażonych domkach, z wieloma różnorodnymi atrakcjami od wędkarstwa czy wspólnego grillowania po inne aktywne formy odpoczynku jak np. surfowanie. Wszystko to w otoczeniu wielu fotografii prezentujących fantastyczne widoki tamtych miejsc.

  • Kategoria

    Strony Internetowe

  • Publikacja:

    13 Marzec 2015

  • Klient:

    Dotyk Natury

Opis wykonania serwisu

Właściciel witryny Dotyk Natury powierzył nam zdanie realizacji strony www, która przyczyni się do większej rozpoznawalności obiektu, jako miejsca szczególnego w Beskidzie Niskim i jego pobliskich okolicach.

Strona główna za sprawą odpowiednio zaprezentowanych i umieszczonych treści już na wstępie prezentuje obydwa ośrodki. Specjalnie opracowana stylistyka strony oparta jest na urokliwym charakterze ośrodków i Beskidu. Galeria przedstawia zdjęcia ośrodków, okolic i wyposażenia pokoi. Z myślą o komforcie dla użytkowników strony zastosowaliśmy także system rejestracji online. Całość opiera się na CMS WordPress.

projekt-dotyk-natury-3

Nie trać swojego czasu! Napisz do nas!