Strona internetowa OSW Hajduczek

Ośrodek Sportowo-Wypoczynkowy HAJDUCZEK w Krynicy-Zdrój to wspaniałe miejsce zarówno dla osób, które podczas wypoczynku cenią sobie spokój jak i dla miłośników aktywnego trybu życia w otoczeniu pięknych malowniczych widoków.

projekt-hajduczek-1
projekt-hajduczek-2

Charakterystyka realizacji

Zaprojektowanie i zbudowanie nowej strony internetowej, która w atrakcyjny sposób przestawi klientom ofertę naszego ośrodka, w ciekawy sposób zaprezentuje fotografie i umożliwi klientom swobodne rezerwowanie terminów poprzez stworzony specjalnie do tego odpowiedni i prosty w obsłudze system rezerwacji pokoi.

  • Kategoria

    Strony Internetowe

  • Publikacja:

    02 Kwiecień 2015

  • Klient:

    Hajduczek

Opis wykonania serwisu

Właściwa koncepcja strony internetowej Hajduczek opiera się na idei pokazania ośrodka oraz jego otoczenia. W efekcie zasadniczy content zawiera wszelkie informacje dotyczące wypoczynku nawet dla najbardziej wymagającego wczasowicza.

Dzięki specjalnie otrzymanym fotografiom, opracowaliśmy odpowiedni materiał do kreacji graficznej strony, którą oparliśmy na systemie WordPress CMS. Podstawowe funkcjonalności witryny pozwalają na szybką i wygodną edycję treści t.j. teksty czy zdjęcia. Na potrzeby ośrodka stworzyliśmy także system rezerwacji pokojów.

projekt-hajduczek-3

Nie trać swojego czasu! Napisz do nas!