Strona internetowa Chata z Klimatem

Strona Chata z Klimatem prezentuje ofertę zawierającą treści o wypoczynku w komfortowych i w pełni wyposażonych apartamentach na wynajem.

projekt-chata-z-klimatem-1
projekt-chata-z-klimatem-2

Charakterystyka realizacji

Chata z Klimatem to obszerny dom kryty strzechą, stojący na polanie ok.700 m.n.p.m., w otoczeniu kilku innych budynków mieszkalnych oraz malowniczych wierchów, nieopodal górskiego potoku, w Beskidzie Żywieckim, na terenie Zachodnich Karpat. Miejsce idealne na wypoczynek dla całej rodziny.

  • Kategoria

    Strony Internetowe

  • Publikacja:

    12 Maj 2016

  • Klient:

    Chata z Klimatem

Opis wykonania serwisu

Nasza klientka zleciła nam projekt mający na celu stworzenie nowej strony internetowej, która w atrakcyjny sposób zaprezentuje ofertę i przedstawi klientom poszczególne apartamenty na wynajem, wchodzące w skład domu.

Strona Chata z Klimatem prezentuje ofertę zawierającą treści o wypoczynku w komfortowych i w pełni wyposażonych apartamentach, każdy z niesamowitym widokiem na góry. Główną rolę na stronie odgrywają klimatyczne, odpowiednio dobrane fotografie, nietypowy układ strony przygotowany specjalnie z myślą o komforcie przeglądania odwiedzających ją użytkowników. Strona jest odpowiednio przygotowana pod urządzenia mobilne. Całość opiera się na systemie CMS WordPress.

projekt-chata-z-klimatem-3

Nie trać swojego czasu! Napisz do nas!