Serwis internetowy Life Architect

Kursy i programy rozwojowe oraz niestandardowe warsztaty z alternatywnymi metodami i narzędziami edukacyjnymi dla dzieci i dorosłych.

projekt-lifearchitekt-1
projekt-lifearchitekt-2

Charakterystyka realizacji

Life Architect to zespół ludzi, którzy bazując na najnowszych osiągnięciach psychologii projektują kursy i programy rozwojowe oraz organizują niestandardowe warsztaty, posługując się alternatywnymi metodami i narzędziami edukacyjnymi dla dzieci i dorosłych.

  • Kategoria

    Serwisy Internetowe

  • Publikacja:

    09 Maj 2017

  • Klient:

    Life Architect

Opis wykonania serwisu

Głównym zadaniem było zbudowanie w pełni funkcjonalnego serwisu z możliwością swobodnej i intuicyjnej rozbudowy go o kolejne strony warsztatowe czy produktowe. Strona zbudowana według zasady pixel perfect.

Zadanie wymagało od nas podjęcia specjalnej strategii i planu działania. Strona jest zbudowana zgodnie z wytycznymi postawionymi przez klienta, ale także zadbaliśmy m.in. o odpowiednią optymalizację kodu i treści, poprawiliśmy szybkość działania serwisu i wygodę w zarządzaniu oraz tworzeniu nowych stron.

Strona internetowa Life Architect jest oparta o technologię RWD (Responsive Web Design), możemy więc swobodnie przeglądać jej zawartość z dowolnego urządzenia jakie mamy aktualnie pod ręką. Pixel Perfect – stronę internetową wykonaliśmy z najwyższą dokładnością i precyzją.

projekt-lifearchitekt-3