Serwis Beauty Map

Znajdź salon urody idealny dla siebie, przeglądając oferty wszystkich obiektów znajdujących się w Twojej okolicy, sprawdzaj opinie innych i dziel się własnymi spostrzeżeniami

projekt-beauty-map-1
projekt-beauty-map-2

Charakterystyka realizacji

Beauty Map to serwis, który powstał z myślą o urodzie. Pozwala swoim użytkownikom na szybkie znalezienie i rezerwację wizyty w wybranym salonie kosmetycznym, fryzjerskim, studiu paznokci czy SPA, a to wszystko bez wychodzenia z domu, zbędnych terminów i kolejek.

  • Kategoria

    Strony Internetowe

  • Publikacja:

    31 Maj 2017

  • Kient:

    Beauty Map

Opis wykonania serwisu

Znajdź salon urody idealny dla siebie, przeglądając oferty wszystkich obiektów znajdujących się w Twojej okolicy, sprawdzaj opinie innych klientów, dziel się własnymi spostrzeżeniami, dzięki Beauty Map użytkownicy mogą oceniać jakość usług, lokalizację i cenę zabiegów danego studia czy salonu, a to tylko jedna z wielu oferowanych funkcjonalności.

Przy projektowaniu szczególny nacisk położyliśmy na prostotę, aby korzystanie ze strony było intuicyjne, przyjemne i szybkie, zadanie nie było łatwe zważywszy na mnogość funkcjonalności jakie swoim użytkownikom oferuje serwis. Serwis Beauty Map został zbudowany w oparciu o technologię RWD (Responsive Web Design), tak by każdy z dowolnego urządzenia mógł swobodnie przeglądać jego zawartość. Całość jest oparta na systemie zarządzania treścią — CMS WordPress.

projekt-beauty-map-3

Nie trać swojego czasu! Napisz do nas!