Landing Page Kancelaria Adwokacka

Doskonała ochrona prawna oraz jakość usług z gwarancją pełnego zaangażowania, poszanowania prawa oraz nieograniczonej tajemnicy zawodowej.

projekt-kancelaria-adwokacka-1
projekt-kancelaria-adwokacka-2

Charakterystyka realizacji

Kancelaria Adwokacka świadczy szerokie spektrum usług prawnych z takimi dziedzinami prawa cywilnego jak prawo rzeczowe oraz prawo zobowiązań. Doradza w zakresie prawa karnego, oraz reprezentuje klientów na każdym etapie procesu.

  • Kategoria

    Strony Internetowe

  • Publikacja:

    20 Styczeń 2017

  • Klient:

    Kancelaria Adwokacka

Opis wykonania serwisu

Cel postawiony przez klienta zakładał zaprojektowanie i stworzenie od podstaw loga oraz strony internetowej – landing page, reprezentującej kancelarię i oferowane przez nią usługi prawne.

Projekt graficzny one page scroll został opracowany zgodnie z oczekiwaniami naszego klienta, nawiązując do tematyki związanej z prawem. Uwagę użytkowników przykuwają żywe kolory i fotografie, które wraz z odpowiednio rozmieszczoną treścią nie przytłaczają i pozwalają na swobodne i przyjemne przeglądanie zawartości strony. Landing Page jest oparty o technologię RWD (Responsive Web Design), tak by każdy z dowolnego urządzenia mógł swobodnie przeglądać jego zawartość. Całość jest oparta na systemie zarządzania treścią — CMS WordPress.

projekt-kancelaria-adwokacka-3

Nie trać swojego czasu! Napisz do nas!