Sklep internetowy Drewpart

Sklep internetowy Drewpart, oferuje asortyment AGD wykonany z drewna, miejsce gdzie znajdziecie pełne wyposażenie do kuchni i nie tylko.

projekt-drewpart-1
projekt-drewpart-2

Charakterystyka realizacji

Sklep internetowy Drewpart, oferuje asortyment AGD wykonany z drewna, miejsce gdzie znajdziecie pełne wyposażenie do kuchni i nie tylko. Niezależnie od tego, jaką kuchnię posiadacie, sklep jest w stanie sprostać oczekiwaniom swoich klientów.

  • Kategoria

    Sklepy Internetowe

  • Publikacja:

    06 Listopad 2017

  • Klient:

    Drewpart

Opis wykonania serwisu

Stworzenie od podstaw nowego, funkcjonalnego sklepu internetowego, oferującego szeroki i różnorodny asortyment AGD wykonany z drewna, związany z pełnym wyposażeniem domu, a zwłaszcza kuchni. Sklep ma funkcjonować w różnych wersjach językowych.

Naszym zadaniem było m.in. wypracowanie przemyślanej struktury sklepu, opracowanie odpowiedniego układu nawigacji, systemu filtrowania. To wszystko w połączeniu z ciekawą oprawą graficzną oddającą charakter samego sklepu wraz z oferowanymi przez niego produktami. Sklep internetowy Drewpart jest zbudowany w oparciu o technologię RWD (Responsive Web Design), tak by każdy z dowolnego urządzenia mógł swobodnie przeglądać jego zawartość. Systemie zarządzania treścią — CMS WordPress.

projekt-drewpart-3

Nie trać swojego czasu! Napisz do nas!