Sklep meblowy Glossy Home

Sklep internetowy Glossy Home charakteryzuje się sprzedażą mebli dostosowanych specjalnie do mieszkań o małej powierzchni kwadratowej.

projekt-glossy-home-1
projekt-glossy-home-2

Charakterystyka realizacji

Glossy Home to sklep działający na terenie Wielkiej Brytanii, oferuje on swoim klientom możliwość zakupu różnorodnych mebli zaprojektowanych specjalnie z myślą o małych mieszkaniach. Produkty, które sprzedają są innowacyjne, charakteryzują się dobrą jakością wykonania, rozsądną ceną i niepowtarzalnym wyglądem.

  • Kategoria

    Sklepy Internetowe

  • Publikacja:

    01 Czerwiec 2017

  • Klient:

    Glossy Home

Opis wykonania serwisu

Klient potrzebował stworzenia nowego loga oraz całkowitego redesignu sklepu internetowego charakteryzującego się sprzedażą mebli dostosowanych specjalnie do mieszkań o małej powierzchni kwadratowej.

Najważniejszą rolę w sklepie odgrywają produkty, dlatego postawiliśmy na ich odpowiednie wyeksponowanie. Sklep został także wyposażony w przejrzysty i intuicyjny koszyk, by zakupy były jeszcze łatwiejsze i wygodniejsze. Dodatkowo zadbaliśmy także o odpowiednie zoptymalizowanie kodu strony dzięki czemu wczytuje się ona jeszcze szybciej. Sklep Glossy Home jest zbudowany w oparciu o technologię RWD (Responsive Web Design), tak by każdy z dowolnego urządzenia mógł swobodnie przeglądać jego zawartość. Systemie zarządzania treścią — CMS WordPress.

projekt-glossy-home-3